koliber_logo_white_cropped_light.png
alchemia key motive.jpg
Untitled design(12).png

Twoje bonusowe nagranie

witaj.png

dziś pragnę Ci serdecznie podziękować za wspólną podróż na pokładzie kursu Cudownej Mechaniki Manifestacji ALCHEMIA MARZEŃ. Jeśli chcesz, podziel się ze mną swoimi wrażeniami z tej podróży lub zadaj pytanie dotyczące treści kursu, pisząc na adres info@accademiaanima.pro.

Jednocześnie na tej stronie zamieszczam dla Ciebie dodatkowe nagranie, które Ci obiecałam. Jest to fragment multibooka "Ukryty potencjał", który stworzyliśmy wspólnie z Maksem Kapalskim. Dzielimy się w nim nowym narzędziem manifestacji marzeń, czyli podróżą przez Piętra Intencji™. Jest to zarazem zaproszenie dla Ciebie do pogłębionej praktyki ALCHEMII MARZEŃ.

Podróż przez Piętra Intencji™

Ponieważ znasz już zasady Cudownej Mechaniki Manifestacji, od teraz możesz praktykować manifestację marzeń z poszerzoną świadomością i osiągać coraz lepsze rezultaty .

Wiesz już, że aby wprowadzić swoją intencję do kosmicznej nawigacji, potrzebujesz połączyć się z odczuciem nowego wariantu rzeczywistości, w którym Twoje marzenie jest już spełnione. Jeśli potrafisz to zrobić, to potencjał nieskończonych możliwości stoi przed Tobą otworem, bo wszystko, co potrafisz poczuć, możesz mieć.

 

Jednak nie zawsze i nie dla każdego jest to takie proste. Może to być dużym wyzwaniem na przykład wtedy, gdy od naszego marzenia dzieli nas przysłowiowa przepaść. Innymi słowy, gdy wibracyjnie jesteśmy w zupełnie innym miejscu niż miejsce, w którym chcielibyśmy się znaleźć. Również wtedy, gdy wizualizacja nie jest Twoim ulubionym narzędziem manifestacji marzeń, odczucie innego wariantu rzeczywistości może być niełatwe.

Na szczęście istnieją inne drogi, aby dostroić się do tych odczuć, które pragniesz zamanifestować w swoim życiu. Jednym z takich sposobów jest podróż przez Piętra Intencji™, czyli moje autorskie narzędzie aktywacjii marzeń, któremu poświęcony  jest multibook "Ukryty Potencjał".  Wewnątrz multibooka otrzymasz ode mnie mapę tej podróży, a piękną medytacyjną podróż poprowadzi dla Ciebie Maks.

 

Nagranie, którego możesz posłuchać na tej stronie to fragment multibooka "Ukryty Potencjał". Posłuchaj historii Ksawewerego, którego marzenim było rozwinąć karierę artystyczną i pozwól sobie puczuć Piętra Intencji™ sercem.

Kinga Mielnik(4).png
IMG_8285_edited_edited.jpg
 
To i wiele innych nagrań, w tym kurs podróży przez Piętra Intencji™, znajdziesz w naszym multibooku "Ukryty Potencjał".
Sprawdź szczegóły i skorzystaj z promocyjnej oferty przygotowanej specjalnie dla Ciebie!
Untitled design(20).png
UKRYTY POTENCJAŁ album cover.jpg

Jeżeli chcesz nauczyć się podróżować przez Piętra Intencji™ i doświadczyć tej podróży w związku z tym, o czym marzysz, poszerzyć swoją świadomość tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co chcesz zamanifestować, a przede wszystkim z lekkością dostroić się do swojego wymarzonego wariantu rzeczywistości, to serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z promocyjnej oferty naszego multibooka "Ukryty potencjał", która jest dostępna tylko teraz, dla Ciebie, jako uczestnika kursu Cudownej Mechaniki Manifestacji ALCHEMIA MARZEŃ. Dodatkowo do tej oferty przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne bonusy!

Do poczucia w przestrzeni możliwości!

Kinga i Maks

pi_KIM.JPG
koliber_logo_white_cropped_light.png