top of page

ZAPROŚ DO WSPÓŁPRACY ŻYWIOŁY

TO MOŻE BYĆ TWOJA PODRÓŻ ŻYCIA.

PODRÓŻ PRZEZ PĘTRA INTENCJI™.

multibook key motive 2023.jpg
logo z napisem transparentne white.png

MULTIBOOK

UKRYTY POTENCJAŁ

Twój wielowymiarowy przewodnik do aktywacji marzeń

z podróżą przez

ebookmockup-1024x538.png

Piętra Intencji

Untitled design(20).png

Istnieją pytania, które uwalniają pełen potencjał tego, KIM jesteś, poprzez skierowanie świadomości na uczucia, do których tęsknisz.

W niniejszej publikacji poznasz nowe narzędzie manifestacji marzeń, które poszerzy Twoją świadomość i pomoże Ci wykorzystać pełen potencjał Twojego marzenia.

Wyrusz z nami w podróż przez Piętra Intencji™!


 

Kinga i Maks

Witaj w strefie kursów Accademia Anima!

Cieszymy się, że zainteresował Cię nasz interaktywny przewodnik, który stworzyliśmy, aby wskazać Ci jedną z możliwych dróg do aktywacji Twoich marzeń.


Aktywacja marzeń oznacza, że ich uśpiony, ukryty potencjał, zaczyna budzić się do zaistnienia w rzeczywistości, którą pragniesz zaobserwować i której pragniesz doświadczać.

Głęboko wierzymy, że marzenia nie pojawiają się w naszym życiu przypadkiem, lecz że są to komunikaty od naszej duszy, która posługuje się marzeniami, aby wskazać nam kierunek, dokąd możemy płynąć z lekkością, poszerzać się i nabierać mocy, odkrywając to, KIM jesteśmy.

Ten przewodnik jest dla Ciebie zaproszeniem do pogłębionej praktyki ALCHEMII MARZEŃ.

Życzymy Ci pięknych odkryć w tej podróży inspirowanej marzeniami.

Do poczucia w przestrzeni możliwości!

pi_KIM.JPG
drummer3.jpg

Zaproś do współpracy żywioły, które istnieją w Tobie i wprowadź do kosmicznej nawigacji intencję wolną od pułapek Trójkąta Bermudzkiego Manifestacji. Podejmij działanie i pozwól, aby Wszechświat poprowadził Cię ku nowym miejscom na mapie rzeczywistości, do których przywołuje Cię Twoje marzenie.

Ułatwi Ci to podróż przez Piętra Intencji™, czyli nowe narzędzie manifestacji marzeń, otwierające dostep do wielowymiarowych informacji na temat tego, co jest Ci potrzebne, aby czuć się dobrze, jak pragniesz wyrażać siebie i co jest Twoim powołaniem.

W rezultacie tej podróży poszerzona świadomość zaczyna konstruktywnie wpływać na nasze postrzeganie świata zewnętrznego i samych siebie, stajemy się bardziej zestrojeni z rzeczywistością, o której dotąd marzyliśmy i otwieramy się na potencjał nieskończonych możliwości urzeczywistnienia ukrytego potencjału naszych marzeń.

ZANIM WYRUSZYSZ W PODRÓŻ, OBUDŹ W SOBIE ŻYWIOŁY

Untitled design(77).png

ODCZARUJ WYZWANIA MANIFESTACJI MARZEŃ

Untitled design(63).png
Untitled design(21).png
Untitled design(21).png

ODCZUCIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

Jeżeli odczucie nowej rzeczywistości za pomocą wyobraźni / wizualizacji jest dla Ciebie wyzwaniem, podróż przez Piętra Intencji™, dzięki serii precyzyjnie dobranych pytań, ułatwi Ci połączenie z odczuciami, które pragniesz zamanifestować.

Untitled design(21).png
Untitled design(21).png

PODNIESIENIE WIBRACJI

Gdy Twoje marzenie wydaje się nieosiągalne z Twojej obecnej perspektywy i czujesz się w zupełnie innym miejscu wibracyjnie, podróż przez Piętra Intencji™ pomoże Ci stopniowo wznieść się wyżej na skali radości i rozwinąć skrzydła.

Untitled design(21).png
Untitled design(21).png

WYZNACZENIE KIERUNKU

Gdy nie wiesz, o czym marzysz, to dzięki poróży przez Piętra Intencji™ możesz nadać kierunek upragnionej zmianie, a nawet odkryć swoje marzenie!

Untitled design(21).png
Untitled design(21).png

PUSZCZENIE KONTROLI I ROZLUŹNIENIE

Gdy zależy Ci na czymś tak bardzo, że wewnętrznie się napinasz, przez co blokujesz napływ rozwiązań, które ma dla Ciebie Wszechświat, podróż przez Piętra Intencji™ pomoże Ci stworzyć przestrzeń dla nieskończonych możliwości, aby zamanifestowało się to, czego pragniesz.

TWÓRZ NOWE MIEJSCA NA MAPIE RZECZYWISTOŚCI

Untitled design(60).png

Podróż przez Piętra Intencji™ inicjuje ALCHEMIĘ MARZEŃ

Piętra Intencji™ odkryłam dla siebie intuicyjnie, podczas łączenia się z odczuciem sytuacji, której pragnęłam doświadczyć. Można powiedzieć, że moja świadomość naprowadziła mnie na ten sposób, kiedy wycofałam swój umysł na tyle, aby naprawdę wyraźnie zauważyć całe spektrum odczuć, informujących mnie poprzez moje ciało o tym, jak to jest być już w nowej rzeczywistości, w której moje marzenie jest już spełnione.

I to właśnie według mnie jest klucz do manifestacji marzeń - postawić samego siebie w innym wariancie rzeczywistości niż ten, którego na dany moment doświadczamy. Naszym pojazdem w tych wielowymiarowych podróżach jest nasze ciało i subtelne poziomy naszej istoty, za pomocą których rozpoznajemy czasoprzestrzenne zmiany.

kingamirror.jpg

Odkryłam, że odczucie mojej intencji na różnych poziomach, które ostatecznie nazwałam piętrami, pomaga mi rozpoznać kierunek zmiany - czyli mądrze określić rezultat końcowy, zgodny z zasadami Cudownej Mechaniki Manifestacji, o których opowiadam w kursie ALCHEMIA MARZEŃ. Sądzę, że takie głębokie i wielowymiarowe odczucie intencji natychmiastowo wprowadza cel do kosmicznej nawigacji, z ominięciem pułapek Trójkąta Bermudzkiego Manifestacji, czyli ograniczeń narzuconych nam przez umysł.

ZADANIA PODRÓŻY PRZEZ PIĘTRA INTENCJI™

Untitled design(76).png
Untitled design(66).png

ZADANIE 1

DOPRECYZOWAĆ CEL TWOJEJ MANIFESTACJI DZIĘKI POŁĄCZENIU CIĘ Z ODCZUCIEM NOWEJ RZECZYWISTOŚCI NA RÓŻNYCH POZIOMACH.

Untitled design(66).png

ZADANIE 2

UŁATWIĆ CI DOSTROJENIE SIĘ DO TWOJEJ WYMARZONEJ RZECZYWISTOŚCI W SZEROKIM SPEKTRUM ŚWIADOMOŚCI

Untitled design(66).png

ZADANIE 3

OTWORZYĆ CI DOSTĘP DO INFORMACJI ZAWARTYCH W TWOIM MARZENIU NA TEMAT TWOJEGO INDYWIDUALNEGO POTENCJAŁU

Myślę, że na tym polega moc tej metody, ponieważ powstała ona w sposób organiczny. Proces intelektualny włączyłam na późniejszym etapie, aby móc podzielić się tą metodą z Tobą.

KINGA MIELNIK

MARZENIE ODSŁONI TWÓJ POTENCJAŁ

Untitled design(68).png
palms.jpg

Patrząc kwantowo, odczucie nowego wariantu rzeczywistości pobiera informacje z tego wariantu do tu i teraz, zmieniając wzory, które działają u podstaw zamanifestowanej rzeczywistości.

Nasze marzenie pomaga nam w tej wielowymiarowej nawigacji i pełni rolę posłańca, gdy podczas podróży przez Piętra Intencji™ pozwolimy sobie odczuć zawarte w nim informacje na temat tego, co jest nam potrzebne, aby czuć się dobrze, jak pragniemy wyrażać siebie i jaki chcemy mieć wkład w większą całość - innymi słowy, co sprawia, że czujemy się szczęśliwi i na swoim miejscu.

Odczucie Pięter Intencji™ informuje Wszechświat o tym, dokąd zmierzasz, a wówczas Twoje zadanie polega na tym, aby uruchomić kosmiczną nawigację, czyli zacząć działać zgodnie z tym, co na ten moment daje Ci radość i poczucie sensu.

DLA LUDZI O WIELKICH SERCACH I DALEKOSIĘŻNYCH WIZJACH, PIONIERÓW NOWEGO ŚWIATA.

Wielkie marzenia i przedsięwzięcia wymagają wsparcia Wszechświata i otrzymają je, jeśli tylko zrozumiemy naszą rolę w inteligentnym organizmie, którego jesteślmy częścią.

Dlatego podróż przez Piętra Intencji™ może być szczególnie pomocna dla:

hno(6).png
hno(6).png
hno(6).png
hno(6).png
hno(6).png
hno(6).png

TWÓRCÓW

WIZJONERÓW

PRZEDSIĘBIORCÓW

AKTYWISTÓW

PRACOWNIKÓW ŚWIATŁA

MENTORÓW

Jednak nawet nasze najbardziej osobiste pragnienia zawierają w sobie Ukryty Potencjał wszystkich pięter, ponieważ wszyscy jesteśmy połączeni i nasze marzenia, kiedy się realizują, mają pozytywny wpływ na życie innych ludzi, ekosystemów, całej planety i Wszechświata.

drummer2.jpg

Człowiek powinien zdobywać wiedzę, która pozwoli mu odkryć własną, niepowtarzalną drogę duchową. Myślę, że najistotniejszą sprawą jest podążanie za swoimi marzeniami. Wyruszając w drogę do ich realizacji, pokonując trudności i wzbudzając w sobie wciąż na nowo głębokie pragnienia, które dodają siły, przed każdym z nas otwiera się niepowtarzalna droga do kontaktu z własnym sercem.

MAKS KAPALSKI

MaksSkiathosportrait.JPG
drummer1.jpg

WIELOWYMIAROWA I WIELOKIERUNKOWA PODRÓŻ ODKRYWCY POTENCJAŁÓW

Z każdym piętrem wznosimy się ku coraz wyższym częstotliwściom, dowibrowując do najwyszego potencjału, który nasze marzenie pomaga nam urzeczywistnić.

Jednocześnie schodzimy wgłąb, coraz bliżej naszego centrum i poszerzamy swoją świadomość tego, KIM jesteśmy.

Na trzech piętrach intencji możesz połączyć się ze swoją unikalną melodią, którą wybrzmiewa Twoja intencja.

Celem jest wysłanie precyzyjnego sygnału nadawczego do inteligentnego pola potencjału, gdzie korespondująca z tą częstotliwością manifestacja Twojego wymarzonego wariantu rzeczywistości już istnieje.

drummer2.jpg

3 PIĘTRA INTENCJI™, NIESKOŃCZONE MOŻLIWOŚCI

Untitled design(41).png

PIĘTRO PIERWSZE

POTENCJAŁY TEGO POZIOMU

ODCZUCIE PRZYJEMNOŚCI WYNIKAJĄCEJ Z FAKTU, ŻE TWOJE MARZENIE JEST JUŻ RZECZYWISTOŚCIĄ.
POŁĄCZENIE Z SIŁĄ ŻYCIA WIBRUJĄCĄ W CIELE, ODCZUCIE NOWEJ RZECZYWISTOŚCI JAKO ZMYSŁOWEGO DOZNANIA.

Untitled design(39).png

PIĘTRO DRUGIE

POTENCJAŁY TEGO POZIOMU

PRZEBUDZENIE ŚWIADOMOŚCI TWOICH NATURALNYCH PREDYSPOZYCJI I SUPERMOCY, KTÓRE MARZENIE POMAGA CI ROZWINĄĆ. SAMOREALIZACJA I WOLNOŚĆ BYCIA TYM, KIM JESTEŚ.

Untitled design(40).png

PIĘTRO TRZECIE

POTENCJAŁY TEGO POZIOMU

POŁĄCZENIE Z WSZECHŚWIATEM, ODNALEZIENIE SWOJEGO MIEJSCA W CAŁOŚCI, ZROZUMIENIE SWOJEGO POWOŁANIA. WYSOKOWIBRACYJNE ODCZUCIA MIŁOŚCI, WDZIĘCZNOŚCI I JEDNOŚCI JAKO UKRYTY POTENCJAŁ TWOJEGO MARZENIA.

Untitled design(20).png

POSŁUCHAJ FRAGMENTÓW

FRAGMENT 1

FRAGMENT 2

FRAGMENTY copy
ZAKUP copy

OFERTA SPECJALNA DLA SŁUCHACZY ALCHEMII MARZEŃ

cena dla Ciebie 111

(cena regularna 222 zł)

POZNAJ OPINIE KURSANTÓW

Untitled design(59).png

Renata

"U mnie to działa, nie tylko z marzeniami. Zaczęłam korzystać z pięter również przy problemach, gdy chcę poczuć rozwiązanie. Dzieją się niesamowite rzeczy! Dziękuję!"

ROZWIJAJ SIĘ DZIĘKI MARZENIOM

Untitled design(78).png

ZARÓWNO MARZENIA, JAK I TRUDNE SYTUACJE W NASZYM ŻYCIU, INFORMUJĄ NAS O TYM, GDZIE PRAGNIEMY SIĘ ZNALEŹĆ I KIM CHCEMY SIĘ STAĆ, A W ZASADZIE, KIM JESTEŚMY W NASZYM TYMCZASOWO UKRYTYM POTENCJALE.

photomirror.jpg

Marzenia czy pewne dalekie destynacje, do których tęsknimy, to nie są zadania do wykonania, lecz nośniki potencjałów. Dzięki nim rozwijamy się i mamy możliwość, stać się naszym własnym objawieniem.

Dzięki pragnieniom nasza prawdziwa istota z większą lekkością doświadcza samorealizacji niż wtedy, gdy naszym nauczycielem staje się ból i kontrast. Obie drogi oferują szansę, aby wznieść nasze życie na wyższy poziom manifestacji potencjału, jednak droga marzeń, nieprzerwanie i odwiecznie dla nas dostępna, jest drogą znacznie mniej wyboistą, lekką i szybką, niczym autostrada.

Pod warunkiem, że rozumiemy istotę marzeń, nasze miejsce jako kreatora w strukturach inteligentnego Wszechświata i naszą własną moc płynącą z odczuwania.

Untitled design(17).jpg

O AUTORACH

Kinga Mielnik

Autorka i producentka multimedialnych podróży świadomości, twórczyni wydawnictwa Accademia Anima.

Certyfikowana trenerka międzynarodowych programów manifestacji marzeń, Infinite Possibilities i Playing the Matrix, których autorem jest Mike Dooley.

Absolwentka Ekonomii na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münster oraz Arteterapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez kilka lat regularnie podróżowała na Florydę, aby pływać wśród żyjących na wolności delfinów. Równolegle eksplorowała wielowymiarową naturę rzeczywistości, odkrywając i studiując rozmaite modele współpracy z polem nieskończonych możliwości, takie jak metoda dwupunktowa, matryca energetyczna czy holodynamika. Te podróże oraz zebrane w ich trakcie doświadczenia stały się dla niej ważnym katalizatorem dojrzewania świadomości i głębszego zrozumienia procesu manifestacji.

KingaMielnik1.jpg
MaksKapalski1.jpg
Maks Kapalski

Rzeźbiarz i muzeolog. Ukończył studia na Katedrze Rzeźby w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego. Jest też absolwentem Wydziału Teologii w Katowicach oraz Wydziału Historii i Antropologii Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Oblat benedyktyński kongregacji olivetańskiej i nauczyciel medytacji opartej na naukach Ojców Pustyni.
Studiując pisma Ojców pustyni, pochłonęły go szczególnie teksty wskazujące na serce jako najważniejszy organ w ciele człowieka. To wprowadziło go na drogę medytacji polegającej na zejściu umysłu do serca i przebywaniu w nim. Tę formę medytacji połączonej z uważnością praktykuje do dziś.
Pod wpływem książek Grega Bradena i Matthew Foxa zaczął interesować się połączeniem nauki z duchowością i wiarą. Wychodząc od teorii, mówiącej, że wszystko co istnieje jest częścią jednego Boga, a to oznacza, że musi być ze sobą w jakiś sposób połączone, by móc stworzyć całość, poszukiwał odpowiedzi na pytanie, jak to połączenie się objawia i jakie daje nam możliwości. Odpowiedzi na te pytania odnalazł w Biblii, naukach bhakti-jogi i pozornie odległej od nich teorii fizyki kwantowej.

 

koliber_logo_white_cropped_light.png
bottom of page