top of page
koliber_logo_white_cropped_light.png

WSZYSTKO, CO POTRAFISZ POCZUĆ, MOŻESZ MIEĆ

alchemia key motive.jpg

ALBUM AUDIO

3 lekcje Cudownej Mechaniki Manifestacji,
które skierują wiatr w Twoje żagle.

ALCHEMIA MARZEŃ

Rozpocznij przygodę!

REZULTATY, KTÓRYCH MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ PO WYSŁUCHANIU AUDIOBOOKA
Untitled design(5).png

Pogłębisz swoje zrozumienie procesu manifestacji marzeń, nawet jeśli ten temat był Ci znany już wcześniej.

Untitled design(4).png

Zyskasz nową perspektywę na to, co jest dla Ciebie możliwe, nawet jeśli obecnie doświadczasz w swoim życiu ograniczeń.

Untitled design(2).png

Znajdziesz się w posiadaniu mapy świadomości, która pomoże Ci zaplanować i od razu rozpocząć Twoją podróż do spełnienia marzeń.

Moon Clouds
instagram moon(3).png
AdobeStock_182401882.jpeg
LEKCJA 1

Włącz nawigację

Nawet jeśli regularnie korzystasz z narzędzi manifestacji marzeń, takich jak wizualizacje, mapy marzeń czy afirmacje, możliwe, że pomijasz istotny element, bez którego Wszechświat nie jest w stanie naprowadzić Cię na to, czego pragniesz. Z tej lekcji dowiesz się, jaki to brakujący element i jak w szybki i prosty sposób wprowadzić go do Twojej praktyki.

LEKCJA 2

Omijaj Trójkąt Bermudzki Manifestacji

Kiedy manifestacja marzeń w naszym życiu "nie działa" lub na spodziewany rezultat czekamy bez końca, przyczyną niejednokrotnie są pułapki, w które wpadamy, ponieważ nie jesteśmy ich istnienia świadomi. Te pułapki zastawiamy na siebie sami często już na etapie intencji. Z tej lekcji dowiesz się, czym jest Trójkąt Bermudzki Manifestacji i jak możesz skutecznie go omijać, aby na drodze do Twoich marzeń nie zabłądzić.

AdobeStock_492298313.jpeg
LEKCJA 3

Zaproś do współpracy żywioły

Kiedy w życiu nie wszystko idzie po Twojej myśli, jest to zupełnie naturalne, dlatego możesz rozluźnić się w świadomości, że Wszechświat zawsze Cię wspiera. Żywioły nieustannie współpracują z Tobą pod powierzchnią rzeczywistości, a wszystko, co potrafisz poczuć, możesz mieć. Z tej lekcji dowiesz się, gdzie znajduje się Twoje osobiste centrum sterowania manifestacją marzeń i jaka jest prawdziwa rola wyobraźni w tym procesie. Spodziewaj się radykalnej zmiany perspektywy, dzięki czemu wskoczysz na wyższy poziom zrozumienia tego, jak możesz świadomie kreować swoją rzeczywistość.

Untitled design(14).png

Nie chodzi o wielkie zmiany w naszym sposobie manifestacji marzeń, lecz o świadomość tego, co i po co robimy, kiedy współpracujemy z uniwersalną inteligencją. Wówczas nasze dotychczasowe działania zaczynają przynosić lepsze efekty, a jednocześnie lepiej rozumiemy pojawiające się w naszym życiu w sposób naturalny wyzwania i przeszkody.

Dzięki temu zawsze pozostajemy na kursie do tego, co jest dla nas naprawdę ważne.

ROZPOCZNIJ PRZYGODĘ

ALZAPIS
ocean.jpg

Jaga

„Po wysłuchaniu lekcji Alchemii Marzeń poczułam się poprowadzona ku zupełnie nowej, nieznanej mi
wcześniej technice manifestacji. To jakby ukazanie anatomii manifestacji i pomoc w uświadomieniu
sobie jak to działa. Dziękuję!"
alchemia key motive.jpg

Marzenia to takie miejsca na mapie rzeczywistości, których jeszcze nie odkryliśmy. Od naszego miejsca docelowego w tej podróży dzieli nas nie tyle dystans, co stan świadomości, nie tyle dal, co głębia wszechświata wielowymiarowego.

- KINGA MIELNIK, ALCHEMIA MARZEŃ
O AUTORCE
Kinga Mielnik

Autorka i producentka multimedialnych podróży świadomości, twórczyni wydawnictwa Accademia Anima.

Certyfikowana trenerka międzynarodowych programów manifestacji marzeń, Infinite Possibilities i Playing the Matrix, których autorem jest Mike Dooley.

Absolwentka Ekonomii na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münster oraz Arteterapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez kilka lat regularnie podróżowała na Florydę, aby pływać wśród żyjących na wolności delfinów. Równolegle eksplorowała wielowymiarową naturę rzeczywistości, odkrywając i studiując rozmaite modele współpracy z polem nieskończonych możliwości, takie jak metoda dwupunktowa, matryca energetyczna czy holodynamika. Te podróże oraz zebrane w ich trakcie doświadczenia stały się dla niej ważnym katalizatorem dojrzewania świadomości i głębszego zrozumienia procesu manifestacji.

Untitled design(5).jpg

Rozpocznij podróż w 3 krokach

icons new.png

Zapisz się

Zapisz się, korzystając z formularza na tej stronie. Na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz automatyczną prośbę o potwierdzenie zapisu. Potwierdź zapis, aby otrzymać medytację.

11.png

Odbierz dostęp

Orzymasz od nas wiadomość e-mail zawierającą wszystkie ważne informacje i bezpłatny dostęp do fragmentu w formacie audio online.

17.png

Posłuchaj

Znajdź chwilę dla siebie, włącz nagranie i daj się porwać Cudownej Mechanice Manifestacji! Jeśli poczujesz, że chcesz kontynuować tę podróż, możesz skorzystać z ofery specjalnej ze zniżką, do której otrzymasz dostęp.

bottom of page