top of page
logo z napisem transparentne white.png
Moon Clouds

ODZYSKAJ SWOJĄ NATURALNĄ MOC MANIFESTACJI.

AdobeStock_402398329.jpeg
ICON 1.png

ALCHEMIA MARZEŃ

3 lekcje audio

Cudownej Mechaniki Manifestacji

z KINGĄ MIELNIK

ALCHEMIA OKLADKA_edited_edited.png

KOŁYSZĄCA OPOWIEŚĆ, KTÓRA ZABIERZE CIĘ W REJS PO OCEANIE NIESKOŃCZONYCH MOŻLIWOŚCI I POMOŻE CI WPROWADZIĆ TWOJĄ MANIFESTACJĘ MARZEŃ NA POZIOM MISTRZOWSKI,

AdobeStock_402398329_edited.jpg

Jesteśmy świadkami i uczestnikami najbardziej przełomowego momentu w naszej kolektywnej historii.  Pytanie brzmi: jaką przyjmiesz postawę?  Zrezygnujesz ze swoich marzeń lub odłożysz je na później,  czy wybierzesz wzrastać pomimo zewnętrznych ograniczeń? Czy chcesz czekać na to, co czas przyniesie i tylko reagować na każdą zmianę wokół Ciebie?  Czy stawisz się do życia, podejmiesz działanie i zaczniesz kreować zmianę, którą pragniesz zaobserwować w swoim świecie?  Czy oddasz swoją moc i uwagę,  czy odzyskasz wolność skupienia na tym, co jest dla Ciebie naprawdę ważne i co wybierasz?

IMG_0620 2.JPG

KIEDY SPRAWY NIE IDĄ PO NASZEJ MYŚLI, PARADOKSALNIE JEST TO DLA NAS DOSKONAŁA OKAZJA, ABY PRZYPOMNIEĆ SOBIE, KIM JESTEŚMY I SKĄD PŁYNIE NASZA MOC MANIFESTACJI.

Untitled design(12).png

TERAZ JEST TWÓJ CZAS - aby patrzeć do przodu ze świadomością Twojej wewnętrznej mocy i jasnością, aby wziąć przyszłość w swoje ręce i wkroczyć na ścieżkę wolności. Co to oznacza?

Untitled design(68).png

To oznacza wiedzieć, że masz wpływ na swoją rzeczywistość i świadomie z tej mocy korzystać.

Untitled design(68).png

To oznacza, że podejmujesz działania, które wspierają Twoje marzenia, po to aby niezależnie od zewnętrznych wydarzeń pozostać na stabilnym kursie do tego, czego pragniesz..

Untitled design(68).png

To oznacza, skupienie Twojej uwagi na kreacji i zrozumienie, że nawet w warunkach ograniczonego wyboru, możliwości urzeczywistnienia tego, co wybierasz, są nieskończone.

Untitled design(68).png

To oznacza porzucić to, kim nie jesteś i przypomnieć sobie, kim jesteś naprawdę.

To jest dobry czas, aby podążyć wgłąb Cudownej Mechaniki Manifestacji.

VIDEO
Moon Clouds
instagram moon(3).png
AdobeStock_182401882.jpeg
LEKCJA 1

Uruchom nawigację

Nawet jeśli regularnie korzystasz z narzędzi manifestacji marzeń, takich jak wizualizacje, mapy marzeń czy afirmacje, możliwe, że pomijasz istotny element, bez którego Wszechświat nie jest w stanie naprowadzić Cię na to, czego pragniesz. Z tej lekcji dowiesz się, jaki to brakujący element i jak w szybki i prosty sposób włączyć go do Twojej praktyki..

LEKCJA 2

Omijaj Trójkąt Bermudzki Manifestacji

Kiedy manifestacja marzeń w naszym życiu "nie działa" lub na spodziewany rezultat czekamy bez końca, przyczyną niejednokrotnie są pułapki, w które wpadamy, ponieważ nie jesteśmy ich istnienia świadomi. Te pułapki zastawiamy na siebie sami często już na etapie intencji. Z tej lekcji dowiesz się, czym jest Trójkąt Bermudzki Manifestacji i jak możesz skutecznie go omijać, aby na drodze do Twoich marzeń nie zabłądzić.

AdobeStock_492298313.jpeg
LEKCJA 3

Zaproś do współpracy żywioły

Kiedy w życiu nie wszystko idzie po Twojej myśli, jest to zupełnie naturalne, dlatego możesz rozluźnić się w świadomości, że Wszechświat zawsze Cię wspiera. Żywioły nieustannie współpracują z Tobą pod powierzchnią rzeczywistości, a wszystko, co potrafisz poczuć, możesz mieć. Z tej lekcji dowiesz się, gdzie znajduje się Twoje osobiste centrum sterowania manifestacją marzeń i jaka jest prawdziwa rola wyobraźni w tym procesie. Spodziewaj się radykalnej zmiany perspektywy, dzięki czemu wskoczysz na wyższy pozim zrozumienia tego, jak kreujesz swoją rzeczywistość.

Cudowna Mechanika Manifestacji wspiera ALCHEMIĘ MARZEŃ, która zachodzi w naszym wnętrzu.

W rezultacie alchemicznej przemiany dokonuje się transformacja marzeń w nowe miejsca na mapie rzeczywistości.

REZULTATY, KTÓRYCH MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ NA ZAKOŃCZENIE TEGO KURSU:
Untitled design(5).png

Pogłębisz swoje zrozumienie procesu manifestacji marzeń, nawet jeśli ten temat był Ci znany już wcześniej.

Untitled design(4).png

Zyskasz nową perspektywę na to, co jest dla Ciebie możliwe, nawet jeśli obecnie doświadczasz w swoim życiu ograniczeń.

Untitled design(2).png

Znajdziesz się w posiadaniu mapy świadomości, która pomoże Ci zaplanować i od razu rozpocząć Twoją podróż do manifestacji marzeń.

Untitled design(14).png

Nie chodzi o wielkie zmiany w naszym sposobie manifestacji marzeń, lecz o świadomość tego, co i po co robimy, kiedy współpracujemy z uniwersalną inteligencją. Wówczas nasze dotychczasowe działania zaczynają przynosić lepsze efekty, a jednocześnie lepiej rozumiemy pojawiające się w naszym życiu w sposób naturalny wyzwania i przeszkody.

Dzięki temu zawsze pozostajemy na kursie do tego, co jest dla nas naprawdę ważne.

zakup audiobook
AdobeStock_402398329_edited_edited.jpg
ALCHEMIA OKLADKA.jpg

OFERTA SPECJALNA*

59 zł

1.png

Aby odebrać dostęp do wszystkich lekcji, przejdź do sklepu i dokonaj bezpiecznego zakupu online.

1(1).png

Otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich lekcji w formacie mp3 połączonych w audiobook.

1(2).png

Lekcji możesz słuchać online na dedykowanej platformie lub pobrać i zapisać audiobook na swoim urządzeniu.

*BONUS PRZY ZAKUPIE AUDIOBOOKA:

eBOOK

6 złotych zasad wizualizacji dla turbodoładowania manifestacji

(NAWET JEŚLI NIE CZUJESZ SIĘ WIRTUOZEM WYOBRAŹNI)

plus w środku:

Mój sekretny sposób na przywołanie żywiołów

Jaga

„Po wysłuchaniu lekcji Alchemii Marzeń poczułam się poprowadzona ku zupełnie nowej, nieznanej mi
wcześniej technice manifestacji. To jakby ukazanie anatomii manifestacji i pomoc w uświadomieniu
sobie jak to działa. Dziękuję!"
alchemia key motive.jpg

Wypatrując rozmarzonym wzrokiem wymarzonego statku na horyzoncie, zapominamy, że takie statki nie przypływają do brzegu, lecz są budowane pod naszymi stopami.

- MIKE DOOLEY, NOTES FROM THE UNIVERSE

Marzenia to takie miejsca na mapie rzeczywistości, których jeszcze nie odkryliśmy. Od naszego miejsca docelowego w tej podróży dzieli nas nie tyle dystans, co stan świadomości, nie tyle dal, co głębia wszechświata wielowymiarowego.

- KINGA MIELNIK, ALCHEMIA MARZEŃ
O AUTORCE
Kinga Mielnik

Autorka i producentka multimedialnych podróży świadomości, twórczyni wydawnictwa Accademia Anima.

Certyfikowana trenerka międzynarodowych programów manifestacji marzeń, Infinite Possibilities i Playing the Matrix, których autorem jest Mike Dooley.

Absolwentka Ekonomii na Westfalskim Uniwersytecie Wilhelma w Münster oraz Arteterapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez kilka lat regularnie podróżowała na Florydę, aby pływać wśród żyjących na wolności delfinów. Równolegle eksplorowała wielowymiarową naturę rzeczywistości, odkrywając i studiując rozmaite modele współpracy z polem nieskończonych możliwości, takie jak metoda dwupunktowa, matryca energetyczna czy holodynamika. Te podróże oraz zebrane w ich trakcie doświadczenia stały się dla niej ważnym katalizatorem dojrzewania świadomości i głębszego zrozumienia procesu manifestacji.

Untitled design(5).jpg
IP_Certified_Trainer_logo_color.png
CERTIFIED TRAINER.png
koliber_logo_white_cropped_light.png
bottom of page