top of page

ODERWIJ SIĘ NA MOMENT OD RZECZYWISTOŚCI,
ABY WPUŚCIĆ DO SWOJEGO ŚWIATA NOWE MOŻLIWOŚCI.

medytacja_key.jpg
FREE_edited.png

PODRÓŻ PRZEZ PIĘTRA INTENCJI™

Od pragnienia do ucieleśnienia potencjału Twojego marzenia.

Czy jest teraz w Twoim życiu coś, o czym marzysz, a co wydaje się nieosiągalne?

A może czujesz, że nie realizujesz w pełni swojego potencjału i pragniesz zmiany?

Czasem wystarczy chwila zatrzymania, aby wydarzyło się to, czego pragniesz.

Najkrótsza droga do realizacji marzeń to droga wyjścia z głowy i odczucie tego, czego pragniesz doświadczyć.

Chociaż intuicyjnie wiesz, że odczuwanie jest kluczowe dla powodzenia manifestacji, czasem może być Ci trudno poczuć się inaczej niż dyktuje to Twoja obecna rzeczywistość.

Gdy gonitwa myśli nie pozwala Ci oderwać się od ziemi, a wyobraźnia okazuje się niewystarczająca, aby aktywować Twój wrodzony magnetyzm,  odkryj nowy sposób na dostrojenie się do swojej wymarzonej rzeczywistości.

PIĘTRA INTENCJI™

Podróż świadomości

Podróż przez Piętra Intencji™ to medytacja prowadzona, która ułatwi Ci odczucie Twojego marzenia tak wyraźnie, jak gdyby było ono już spełnione.

Dzięki temu Twoja intencja nabierze mocy, ponieważ ucieleśnisz to, o czym marzysz.

Ancient Architecture

Czym są
PIĘTRA INTENCJI™?

Piętra Intencji™ to poziomy informacji na temat Twojego potencjału, który Twoje marzenie pomaga Ci zrealizować. 

 

Jest to nowatorski proces aktywacji marzeń w polu nieskończonych możliwości oraz połączenia z zasobami, które wspierają Twoją samorealizację.

KORZYŚCI TEJ MEDYTACJI

medytacja_keysiluette.jpg

DOŚWIADCZ TEJ BEZPŁATNEJ, 12-MINUTOWEJ MEDYTACJI PROWADZONEJ, ABY:

01

AKTYWACJA

aktywować potencjał nieskończonych sposobów na manifestację tego, czego pragniesz

03

UWOLNIENIE

uwolnić się od blokad, które dotychczas uniemożliwiały Ci realizację Twojego marzenia, dzięki oswojeniu ciała i umysłu z Twoją wizją

02

KREACJA

stworzyć przestrzeń na pojawienie się w Twoim życiu nowych okazji, synchroniczności i zasobów koniecznych do tego, aby Twoje marzenie mogło się urzeczywistnić

04

POSZERZENIE ŚWIADOMOŚCI

poszerzyć swoją świadomość tego, czego pragniesz, kim jesteś i co jest dla Ciebie możliwe, dzięki informacjom, których nośnikiem jest Twoje marzenie

DLACZEGO odczuwanie ma kluczowe znaczenie dla powodzenia manifestacji?

Za każdym marzeniem stoją uczucia, do których tęsknisz. Kiedy odkryjesz te uczucia i dostroisz się do nich, stworzysz przestrzeń na pojawienie się w Twoim życiu nowych możliwości.

Połączenie z odczuciami, o których informuje Cię Twoje marzenie, ma dwie istotne zalety:

Po pierwsze: Skupienie na odczuciach pomoże Ci puścić przywiązanie do rezultatu i kontrolę nad sposobem, w jaki Twoje marzenie ma się zamanifestować.

Puszczenie przywiązania do rezultatu i kontroli jest równoznaczne z przyzwoleniem na swobodny przepływ naturalnego strumienia obfitości rozwiązań, które zaczynają płynąć do Ciebie z chwilą aktywacji Twojej intencji.

Po drugie: Skupienie na odczuciach otwiera Cię na to, co nowe i czego jeszcze nie znasz, a dzięki temu możesz rozwinąć się i odkrywać kolejne wymiary spełnienia i tego, kim jesteś.

O AUTORACH

Prowadzenie medytacji

MAKS KAPALSKI

Artysta rzeźbiarz, twórca interdyscyplinarny. Ukończył studia na Katedrze Rzeźby w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Śląskiego. Jest absolwentem Wydziału Teologii w Katowicach i Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie kształcił się w zakresie historii i antropologii kultury. Oblat benedyktyński kongregacji olivetańskiej i nauczyciel medytacji opartej na naukach ojców pustyni.

Przełomem w jego życiu było odkrycie (dla siebie) metody dwupunktowej i uświadomienie sobie prawdy, że świat jest takim, jakim go postrzegamy, a wszystko, co potrafimy odczuć, może stać się naszą rzeczywistością. Pod wpływem książek Gregga Bradena zainteresował się połączeniem nauki z duchowością i wiarą. Odpowiedzi na swoje pytania znalazł w Biblii, naukach Bhakti-jogi, Kabale i pozornie odległej od nich teorii fizyki kwantowej.
Tworzy rzeźby i obrazy inspirowane tymi naukami.

Jest autorem medytacji na podstawie podróży przez Piętra Intencji™, którą dla Ciebie poprowadzi.

IMG_2898 2.jpg
IMG_2911.JPG

Proces i aranżacja muzyczna

KINGA MIELNIK

Autorka procesu aktywacji marzeń Podróż przez Piętra Intencji™, twórczyni wydawnictwa Accademia Anima.

Certyfikowana trenerka kursów manifestacji, Infinite Possibilities i Playing the Matrix, których autorem jest Mike Dooley.

Absolwentka Ekonomii na Uniwersytecie Wilhelma w Münster oraz Artterapii i Treningu Grupowego na Uniwersytecie Warszawskim.

Przez kilka lat regularnie podróżowała na Florydę, gdzie pływała z żyjącymi na wolności delfinami. Równolegle eksplorowała wielowymiarową naturę rzeczywistości, odkrywając i studiując rozmaite modele współpracy z polem potencjału, takie jak metoda dwupunktowa, matryca energetyczna czy holodynamika. Te podróże oraz zebrane w ich trakcie doświadczenia stały się dla niej ważnym katalizatorem dojrzewania świadomości i głębszego zrozumienia procesu manifestacji.

Rozpocznij podróż w 3 krokach

icons new.png

Zapisz się

Zapisz się, korzystając z formularza na tej stronie. Na podany przez Ciebie adres e-mail dostaniesz automatyczną prośbę o potwierdzenie zapisu. Potwierdź zapis, aby otrzymać medytację.

11.png

Odbierz dostęp

Orzymasz od nas wiadomość e-mail zawierającą wszystkie ważne informacje i bezpłatny 7-dniowy dostęp do medytacji w formacie audio online.

17.png

Posłuchaj

Znajdź 15 minut dla siebie i miejsce, w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzał, włącz medytację i aktywuj swoje marzenie!

Jeśli chcesz, podziel się z nami wrażeniami z Twojej podróży.

form
medytacja_key.jpg

ODBIERZ BEZPŁATNY DOSTĘP DO MEDYTACJI

"Nasze marzenia mają zamaskowane, wyspecjalizowane cele, które inspirują nasze podróże i przynoszą to, po co naprawdę tu przybyliśmy - doświadczenie - odsłaniając jednocześnie nasz rzeczywisty potencjał do życia życiem naszych marzeń."

~ Mike Dooley

KIMballons.jpg
logo new font.png
bottom of page